آموزش تعمیرات توشیبا

آموزش تعمیر ات توشیبا در این مرکز زیر نظر تعمیرکار متبحر تدریس می شود. تعمیرات ماشین های اداری توشیبا دو دوره ی تخصصی و عمومی را در برمی گیرد. کارگاههای مجهز مرکز آموزش تعمیرات توشیبا با کار عملی در طول آموزش تعمیر ماشین های اداری توشیبا ، کارآموزان را آماده بازار کار می نماید . مرکز آموزش تعمیرات توشیبا یکی از مجهزترین کارگاه های آموزش را در ایران دارا می باشد .

اساتید مجرب مرکز آموزش تعمیرات توشیبا براساس راهکارهای نوین علمی به تدریس مهمترین نکات تعمیر می پردازند . افرادی که تمایل به بروزرسانی اطلاعات فنی خود و کسب یک تخصص کارآمد دارند می توانند در دوره های مرکز آموزش تعمیر توشیبا ثبت نام نمایند . این اطمینان را به علاقندان می دهیم که پس از شرکت در این کلاس ها می توانند به سرعت وارد چرخه ی کار شوند

سرفصل های آموزش تعمیرات توشیبا

  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی ( مبتدی)
  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی ( پیشرفته )
  • آموزش تعمیرات پرینتر ( مبتدی )
  • آموزش تعمیرات پرینتر ( پیشرفته )

آموزش تعمیرات توشیبا

پرسش و پاسخ

دوره ی عمومی تعمیرات توشیبا

دوره عمومی تعمیرات توشیبا به تدریس مباحث عمومی تعمیرات توشیبا می پردازد . بدیهی است از این طریق سعی داریم به آموزش افراد غیرحرفه ای نیز بپردازیم . کاربران عادی دستگاه های توشیبا می توانند با شرکت در این دوره های آموزشی شناخت کاملی از دستگاه خود به دست آورند . پس از شرکت در این دوره برای رفع ایرادات سطحی و ساده ی دستگاه ، خود می توانید وارد عمل شوید . درحقیقت مرکز آموزش تعمیرات توشیبا با تشکیل این کلاس ها سعی دارد شما را تبدیل به تعمیرکار دستگاه خود نماید . این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که پس از اتمام دوره عمومی و کسب نمره ی مورد قبول استاد می توانند در دوره ی تخصصی شرکت نمایند.

دوره ی تخصصی تعمیرات توشیبا

دوره ی تخصصی تعمیرات توشیبا برای بالابردن سطح دانش تعمیرکاران و متخصصین تعمیر توشیبا راه اندازی شده است . همانطور که مستحضر هستید کمپانی توشیبا  در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است . با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه های الکترونیکی جدید نیاز به یادگیری روش های تعمیر نوین امری ضروری تلقی می گردد . تعمیرکاران با شرکت در این دوره ی آموزشی می توانند با روش های جدید تعمیر آشنا شوند . این بخش شامل تخصصی ترین و حرفه ای ترین مبحث آموزش تعمیر محصولات توشیبا می باشد .

 بدیهی است پس از به اتمام رساندن این دوره می توانید به تعمیرکار مجرب و حرفه ای منطقه و شهر خود تبدیل شوید . خاطرنشان می سازیم ، اساتید این حوزه دوره های تخصصی و بین المللی تعمیرات توشیبا را پشت سرگذاشته اند.

آموزش نکات کلیدی و کاربردی

کارشناسان تعمیرات توشیبا در بخش آموزش تمامی نکات کلیدی و کاربردی را  در اختیار شما کارآموز گرامی قرار خواهند داد.

نمایندگی توشیبا و واحدهای تعمیرات توشیبا

نمایندگی توشیبا خدمات خود را در کارگاه های تفکیک شده همراه با امکانات و ملزومات هر کارگاه به کاربران ارائه می نماید. جهت آشنایی با خدمات ما در هریک از کارگاه های تعمیرات توشیبا وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار