فروشگاه مرکزی توشیبا

فروشگاه مرکزی توشیبا محصولات توشیبا اعم از ماشین های اداری این کمپانی را به کاربران گرامی عرضه می نماید. شما عزیزان می توانید محصولات توشیبا را از نمایندگی مجاز توشیبا خریداری نمایید . لازم به ذکر است ، پرسنل این مرکز به ارائه گارانتی نیز می پردازند. پیشنهاد ما به کاربران دستگاههای الکترونیکی و ارتباطی این است که با درنظر گرفتن مزایا و معایب هر فروشگاه دست به انتخاب مرکزی مورد اطمینان بزنند . کارشناسان فروش در نمایندگی توشیبا توصیه می نمایند.

از مراجعه به مراکز نامعتبر جهت خرید محصولات توشیبا جدا پرهیز نمایید. فروشگاه مرکزی توشیبا کالای اصل و اورجینال در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد داد. لازم به ذکر است قیمت محصولات با توجه به اصل بودن محصول کاملا مناسب و مقرون به صرفه است .

مشاوره پیش از فروش محصولات توشیبا

فروشگاه مرکزی توشیبا

مشاوره  پیش از فروش دربردارنده تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد. کارشناسان فروشگاه توشیبا با ارائه تخصصی ترین مشاوره ها، یک خرید مناسب، اصولی، استاندارد را به شما مژده می دهند. دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی توشیبا سبب می گردد تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای خریدار داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید. راه های ارتباط با کارشناسان از طریق سایت ، تلفن و مراجعه ی حضوری برای شما فراهم گشته است.

فروش انواع محصولات توشیبا

فروش انواع محصولات توشیبا در این مرکز سبب گشته تا خریداران محترم بتوانند با یک بار مراجعه به فروشگاه مرکزی توشیبا تمامی دستگاه های مورد نیاز خویش را خریداری نمایند. عرضه تمامی محصولات توشیبا، با قیمت مصوب شرکتی، خریداران محترم را از گشت و گذارهای زمانبر، رهایی داده است. این فرصت را فراهم گشته  تا با دریافت تمامی خدمات پس از فروش، با صرف مدت زمانی اندک و به بهترین نحو ممکن نسبت به خرید دستگاه مورد نیاز اقدام نمایید. خدمات فروش انجام شده در این مرکز شامل موارد زیر است :

  • فروش مانیتور توشیبا
  • فروش تلویزیون توشیبا
  • فروش پرینتر توشیبا
  • فروش دستگاه کپی توشیبا
  • فروش اسپیلت توشیبا
  • فروش موبایل توشیبا
  • فروش تبلت توشیبا
  • فروش لپ تاپ توشیبا

فروش قطعات جانبی محصولات توشیبا

از دیگر خدمات فروشگاه مرکزی توشیبا ، فروش قطعات جانبی محصولات توشیبا می باشد. به این ترتیب دارندگان دستگاه های  توشیبا می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش قطعات جانبی مورد نیازشان را تأمین و خریداری نمایند. کلیه قطعات به فروش رسیده در فروشگاه مرکزی توشیبا، شرکتی و ارجینال بوده و کیفیت آنها با گارانتی اصل بودن، تضمین می گردد. جهت خرید قطعات جانبی نیز می توانید از خدمات مشاوره در این مرکز بهره مند گردید. در صورت نبود قطعه در ایران ، قطعه ی مورد نظر ازخارج وارد خواهد شد.

نمایندگی توشیبا و واحدهای تعمیرات توشیبا

نمایندگی توشیبا در تلاش است تا با جذب نیروهای کارآمد و مجرب، بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه‌ی فروش و خدماتِ پس از آن به تمامی هموطنان گرامی ارائه نماید.  در راستای رسیدن به این اهداف، نمایندگی توشیبا اصول مشتری مداری را محور و زیربنای تمامی فعالیت های خویش قرار داده است. در این صفحه با بخش از خدمات فروشگاه مرکزی توشیبا آشنا شدید . نمایندگی توشیبا علاوه برفروش ، خدمات پس از فروش را نیز به کاربران ارائه می نماید.

تعمیر دستگاه‌های معیوب در نمایندگی توشیبا توسط مجموعه و کادری از باسابقه‌ترین کارشناسان تعمیر انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی Toshiba به دلیل تسلط بر دو بخشِ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم،  قادرند تمامی اختلالات و عیوب موجود در محصولات توشیبا را رفع سازند. جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات توشیبا وارد صفحه ی مربوط به محصول مورد نظر خود شوید.

جهت مطالعه ی اخبار ، مقالات ، محصولات وسوالات متداول در دیگر صفحات ما را همراهی نمایید.

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار