قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیبا

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیبا ، عبارتند از اصولی که کادر فنی و پرسنل نمایندگی توشیبا ملزم به رعایت آن هستند . داشتن نظم یکی از آپشن های اساسی برای قرار گیری یک موسسه و سازمان در جایگاهی قابل قبول و والا است . درواقع هدف اصلی از طراحی و تدوین قوانین تعمیرگاه مجاز  توشیبا همین موضوع است . همانطور که مستحضر هستید این قوانین مدون موجبات و شرایط اعتماد کردن مشتریان را به این مرکز مهیا کرده است و باعث اعتبار بخشیدن به این مرکز شده است .

شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این مطلب اطلاعات کامل و مفیدی را در حیطه ی فعالیت های نمایندگی توشیبا  به دست آورید . درحقیقت از طریق ارائه ی این بخش سعی داریم به معرفی کامل شرکت بپردازیم . امیدواریم در این زمینه نیز بتوانیم در شان شما کاربر محترم رفتار کنیم .

شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیبا

بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیبادر جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.

 • در صورتی که دستگاه توشیباقبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز توشیبارا از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیبا، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز توشیباآن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز توشیبامسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیباعبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی توشیباتعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز توشیبا، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز توشیبااز گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز توشیبا۴۸ ساعت می باشد .
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز توشیبا قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز توشیباعبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز توشیبا، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز توشیبامراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز توشیبابا مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر . تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز توشیباتا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، توشیباسرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .

لینک های مفید : قوانین نمایندگی کپی / قوانین نمایندگی کپی پاناسونیک  / قوانین نمایندگی کپی سامسونگ / قوانین نمایندگی کپی اچ پیقوانین نمایندگی کپی ریکو / قوانین نمایندگی کپی کیوسرا / قوانین نمایندگی کپی زیراکس / قوانین نمایندگی کپی کانن / قوانین نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی کپی توشیبا / قوانین نمایندگی کپی شارپ

قوانین نمایندگی رسمی ایسوس / قوانین نمایندگی رسمی ایسر / قوانین نمایندگی رسمی اپل / قوانین نمایندگی رسمی کانن / قوانین نمایندگی رسمی دل / قوانین نمایندگی رسمی فوجیتسو / قوانین نمایندگی رسمی اچ پی / قوانین نمایندگی رسمی هواوی / قوانین نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی رسمی لنوو / قوانین نمایندگی رسمی ال جی / قوانین نمایندگی رسمی ریکو / قوانین نمایندگی رسمی سامسونگ / قوانین نمایندگی رسمی شارپ / قوانین نمایندگی رسمی سونی / قوانین نمایندگی رسمی توشیبا / قوانین نمایندگی رسمی پاناسونیک / قوانین نمایندگی رسمی کپی / قوانین نمایندگی رسمی کیوسرا / قوانین نمایندگی رسمی زیراکس /

جهت مطالعه ی اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول نمایندگی توشیبا در سایر صفحات ما را همراهی نمایید.